Mavi Cüzdan

Atasay Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

25.09.2019
49
Atasay Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Atasay Firması Hakkında Kısa Bilgi

Sektörde en çok bilinmekte olunan kuyumculuk firmalarından birisi Atasay, 1937 yılında firmasının ilk temellerini Denizli’ye bağlı Çivril kazasında atmış oldu. 1969 senesine gelindiğinde Kapalıçarşı’da ilk dükkanını kiralamış oldu. Ardından büyük yatırımlar gerçekleştirerek ve birçok ödül alarak günümüze kadar büyüyerek ulaştı. Ayrıca bilmenizi isteriz ki; Kariyer.net 17.İnsana Saygı Ödülü’nü Atasay insan kaynakları departmanı kazanmıştır.

Atasay’a İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Atasay’a başvurularınızı firmanın kendi resmi sitesinden, sosyal medya üzerinden ve birçok farklı kariyer sitelerinden yapabilirsiniz. Firma zaman zaman birçok farklı pozisyonda ihtiyacı olan personelleri ve özelliklerini paylaşarak insan kaynaklarını gücünü artırmayı hedeflemektedir.

Atasay Çalışma Saatleri Nasıl?

Genel müdürlükte ve ofiste çalışan personellerin çalışma saatleri düzenli olsa da mağazada çalışacak olan personeller için saatler değişiklik gösterebilmektedir.

Atasay 2019 Maaşları Ne Kadar? Yol ve Yemek Ücreti Var Mı?

Firmanın çalışan yorumlarına göre maaşlar oldukça iyi. Ancak maaşlar ile ilgili olarak net bir bilgiye erişim sağlayamadık.

Atasay Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapıyor?

Firma birçok farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştirmektedir. Bunlardan bazıları; satış temsilcisi, tasarımcı, insan kaynakları uzmanı, insan kaynakları direktörü, yönetici asistanı, yönetici, avukat, yazılım uzmanı, iletişim müdürü, üst düzey yönetici asistanı, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı gibi birçok farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştirmektedir.

Atasay Hangi Şehirlerde Personel Alıyor?

Atasay; firmanın büyüklüğü göz önüne alındığında tek bir şehirde personel alımı yapmamaktadır. Firma; ülke genelinde ve dünya genelinde hizmet verdiği için bir çok farklı lokasyonda personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu lokasyonların başında; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir gibi büyükşehirler gelmektedir.

Atasay Çalışan Yorumları Nedir?

Atasay isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında çalışan kişilerin kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan ve değiştirilmeden bulunarak aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak aşağıdaki bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.
  • Çalıştığımız kurum gerek iş ve çalışma olarak gerekse maddi olarak başarılıydı.. sadece yönetim kanadı biraz kırıktı..
  • Bölümün kapandığı için ayrıldım yoksa asla ayrılmaz 2 ci emekliliğe kadar çalışırım
  • Disiplin , dikkat,güleryüz,sabır gerektiren önemli bir iş
  • ilk iş deneyimim kişisel becerilerimi geliştirdiğim yer yenilikçi fikirlere sahip bir firma

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com