Mavi Cüzdan

Bim Çalışma Şartları ve Maaş 2019

09.12.2018
774
Bim Çalışma Şartları ve Maaş 2019

Bimde çalışmak birçok kişinin sandığı kadar kolay değildir ancak bim isimli mağazanın vermiş olduğu maaşlar da ülkemiz şartlarında hiç kötü değildir. Öncelikle bimde çalışmak için belirli bir eğitim seviyesinde olmanız gerekmek ile beraber çalışkan ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek bir karaktere sahip olmanız gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Bim ile ilgili olarak diğer bilgileri maddeler halinde açıklayacak olursak;

  • Bimde tek tip çalışma saat sistemi yoktur. Vardiyali veya yarı zamanlı çalışma sistemi bulunmaktadır.
  • Bimde çalışma saatleri iki farklı şekilde ayarlanmaktadır. Birinci sistemde sabah 8 akşam 6 diğer çalışma sisteminde ise öğlen 3 akşam 9 saatleri arasında olmaktadır.
  • Bimde yemek saati kavramı yoktur. Yoğun tempo içerisinde acıktığınızda ya da mola vermeniz gerektiğini düşündüğünüz zaman yaklaşık olarak yarım saat içerisinde yemeğinizi yiyip işinize geri dönmeniz gerekmektedir.
  • Bimde iş bölümü yoktur. Hem reyon dizersiniz hem de kasada çalışırsınız. Ayrıca tüm bu işlere mağazada bulunan toplam personel ile fazla zaman kaybetmeden yapmanız gerekir. Aksi taktirde işler birbirine karışabilir.
  • BİM bünyesinde çalışan personellere belirli zaman aralıklarında bir takım sınavlar yapılmaktadır. Bu sınavlarda bim ve ürünleri ile ilgili olarak birçok farklı soru yöneltilmektedir.
  • Bimde uzun süre kişilerin bim bünyesinde kariyer yapma şansları da bulunmaktadır. mağaza sorumlusu, sorum yardımcısı, personel sorumlusu gibi onlarca farklı pozisyonda görev almak ve daha iyi şartlarda çalışmak da yine işe yeni başlayan personellere sağlanan imkanlar arasındadır.
  • Son olarak en çok merak edilen konuya gelirsek; Bimin personellere verdiği maaşlar. Mağaza sorumlusu 2400 ile 2900 türk lirası arasında; sorumlu yardımcısı 2200 ile 2500 türk lirası arasında, normal personellere ise 1900 ile 2100 türk lirası arasında ödeme yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bim dedi ki:

    Personel 2600 alıyor prim hariç uyumayın

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com