Mavi Cüzdan

Boyner Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

02.04.2019
160
Boyner Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Boyner Firması Hakkında Kısa Bilgi

Boyner isimli firmanın merkez adresi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. 1992 senesinden itibaren ticaret siciline sahip olan firma; adını birçok rakibine göre çok hızlı bir şekilde duyurdu ve ürünlerini gerek internet siteleri üzerinden gerekse fiziksel mağazalarından satmaya ve pazarlamaya devam ediyor. Eren Çamurdan önderliğinde Şubat 2019 tarihinden itibaren yönetilmekte olan firmanın müşteri hizmetleri numarası ise “444 2 967” olarak bilinmektedir.

Boyner İşe Alma Şartları Nelerdir?

 • Dinamik olduğunu düşünen,
 • Modayı takip eden, trendler ile ilgili bilgi sahibi olduğunu düşünen,
 • İş ile ilgili sorumluluk becerilerine sahip,
 • Satış odaklı ve müşteri iletişimi kuvvetli olan,
 • Yoğun tempoya uygun veya uyum sağlayabilecek,
 • Mağazaların aylık hedefleri ölçeğinde enerjisini dinç tutabilecek,
 • Müşterilerin istekleri konusunda onlara yardımcı olabilecek,

gibi genel geçer bazı özellikler, işe alınmak istenen personellerde aranmaktadır.

Boyner Çalışma Saatleri Nelerdir?

Boyner içinde bulunduğu sektörden ötürü her gün müşterilerine hizmet vermektedir. Bu anlamda kurumda çalışan personeller belirli bir çalışma çizelgesinde çalışmaktadır. Haftada 1 gün tam izni olan personellerin; cumartesi günleri de yarım izni olabilmektedir. Bazı haftalar cumartesi günü de tam olarak çalışan personeller, bu çalıştıkları ücretleri maaş günlerinde alabilmektedir. Bazı şubelerde cumartesi ve pazar günleri personeller çalışmamaktadır.

Boyner Çalışanlarına Ne Kadar Maaş Veriyor?

Boyner, çalışanlarına çeşitli prim imkanları ile birlikte maaş, yol ve yemek ücreti sunmaktadır. Firmada mevcut pozisyonunuza göre maaş miktarlarında değişiklikler olabilmektedir. Firmaya ilk girdiğinizde alacağınız ücret genel olarak asgari ücret + yol + yemek + prim olmaktadır. Yaptığımız araştırmalara göre depoda çalışan personele herhangi bir prim verilmektedir. Buna ek olarak yol ücreti birçok yerde verilmektedir ancak servis olan yerlerde yol ücreti de verilmemektedir. Yemek ücreti ise; ticket sistemi üzerinden personele verilmektedir. Günlük miktar her ay ya da bazı dönemlerde değiştiği için bunu da net rakam olarak söylemek mümkün değildir. Firmada kariyer yapma imkanı bulunmaktadır. Kariyerinizi ilerlettikçe; alacağınız ücretlerde de artış olacaktır.

Boyner çalışanlarına yol ve yemek ücreti veriyor mu?

Evet, Boyner isimli firma personellerine maaşlarına ek olarak yol ve yemek ücreti gibi sosyal imkanlar da sunmaktadır. Yemek ücretleri ticket olarak personele günlük bir miktar üzerinden verilirken, yol ücreti ise servis imkanı olmayan şubelerde nakit olarak verilmektedir.

Boyner Çalışan Yorumları Nedir?

Boyner isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.
 • 2018 Anneler gününde destek personel olarak *** şubesinde çalıştım. Yönetimin ve çalışanların destek personele davranışları iyiydi. Günlük 60 tl ücret veriyorlar. Servisi var. Yemek veriliyor. Kelebek indiriminde de çağırdılar. Gideceğim. Her mağazasında part time çalıştırmaması kötü. Ortam güzel.
 • Keşke her önüne gelini işe almasalar eskilerden çok yenilerede hak tanınsa.
 • Eğlenceli ve güzel bir ortam çalışanları gayet ilgili müdürü çok iyi biri her türlü sorununa yardımcı oluyor.
 • maaş+prim olarak çalıştıran ve bireysel prim sistemi olan bir yer.
  günlük,haftalık,aylık vs. satış hedefleri ile iş yapıyorlar.
  özellikle indirim dönemlerinde.
  yemek 12tl ticket veren ama yetmeyen yer.
  iş yükü dağılımına gram dikkat etmeyen şefler var.
  takım çalışması nedir bilmeyen,bireysel hareket eden ve iş yapmadan günü bitirme derdinde olan çalışanlar ile dolu bir yer.
  yol vermeyip kapanışa kalanlara belli güzergahlara servis koyan yer.
  çalışmak için bence en yanlış firma.
 • Sıcak bir ortam, herkes canayakın, çalışmayla ilgili hiçbir sorun yok.
 • Eğlenceli prezantabl sosyal hakları olan bir ortam
 • 2, 5 senedir çalıştığım ve kurumsal şirketlerde olanakları verdikleri maaşlar taban seviyelerde geceli gunduz calistirmalari hala çalışmama ragmen 30 saat geceli gunduzlu calistirmalari karşılığını vermemeleri..bence biraz çalışanlarà değer vermeleri ve motive etmeleri gerekir ..zaten en düşük maasla çalıştırmaları ve çalışanları kullanan bi şirket.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Eylül dedi ki:

  Yaklaşık 1 sene çalıştım yönetim kadrosu rezalet asgari ücretle çalıştırıyor ve bi üst kadroya geçince artış yetersiz oluyor.Yemekhanelerinde yemekler kötü çoğu kez yemek yemeden kalkıyor insanlar.sizi tüm ay köpek gibi koşturup komik bi rakam prim veriyorlar mecburiyet dışında çalışılması güç.Satış baskısı ve tehditlerde cabası

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com