Mavi Cüzdan

Burger King Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

17.03.2020
36
Burger King Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Burger King İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burger King isimli firmada çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Bu firma ilgili personel alım ilanlarını; ülkemizde hizmet veren büyük kariyer sitelerinden ve kendi resmi internet sitesinden paylaşmaktadır. Bunun haricinde ilgili şubelere bireysel olarak gidip de başvuruda bulunabilirsiniz. Size gerekli yönlendirmeyi sağlayacaklardır.

Burger King 2020 Maaşları Nedir?

Burger King 2020 maaşları; yeni başlayan personeller için asgari ücret + agi olarak hesaplanmaktadır. Firmada kıdeminiz arttıkça maaşlarda da artışlar olabilmektedir. Genel olarak yeni başlayan bir personele asgari ücret + yol + yemek + agi olarak ödeme yapılmaktadır.

Burger King Çalışma Saatleri Nasıl?

Eğer şubeniz alışveriş merkezlerinde bulunuyorsa şube 10:00 – 22:00 arasında hizmet verecektir. Bu çalışma saatleri olan şubelerde en az 2 vardiya olmaktadır. 3 vardiya olan şubeler de bulunmaktadır. Eğer Burger King’de çalışmak istiyorsanız vardiya sistemine alışık olmanız gerekmektedir.

Burger King Yol ve Yemek Ücreti Var Mı?

Bazı şubelerde servis imkanı varken bazı şubelerde çalışan personellere yol ücreti ödenmektedir. Bu konuda yol ile ilgili tüm ücret ve diğer detayları şubenizden veya insan kaynaklarından öğrenmeniz gerekmektedir. Yemek ücreti olarak bazı şubeler yemek ücreti verirken bazı şubelerde ise Burger King bünyesinden beslenmeniz istenebilir. Bunu da şube ile görüşmeniz gerekmektedir.

Burger King Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapıyor?

Burger King bünyesinde çalışan personeller; sürücü, kasiyer, lobi, mutfak çalışanları, yönetici, yönetici yardımcısı, sorumlu ve diğer bazı birimlerde çalıştırılmaktadır. Ancak yeni başlayacaksanız ve daha önce herhangi bir tecrübeniz yoksa genel olarak mutfak, kasa ve lobi üçlüsü içerisinde verilen görevlerde bulunmanız istenebilir.

Burger King Hangi Şehirlerde Personel Alıyor?

Burger King isimli firma ülkemiz genelinde oldukça yaygındır. Ülkemizde bulunan 81 ilin büyük bir bölümünde personel alımları gerçekleştirilmektedir. İlgili iş ilanlarına kariyer sitelerinden veya firmanın kendi resmi internet sitesinden erişebilirsiniz.

Burger King Çalışan Yorumları Nedir?

Burger King isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında çalışan kişilerin kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan ve değiştirilmeden bulunarak aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak aşağıdaki bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.
  • Güzel bir deneyimdi müdürlerim çok iyilerdi çalışma saatleri her şey güzel
  • Eğlenceli bir iş ortamı vardı. Tecrübe kazanmayı severim.Bu çalışma alanında da tecrübeler edindim
  • Üretim yani mutfak kısmında çalışmaktan oldukça keyif almıştım. Hamburger yapmak eğlenceli bir iş.
  • kesinlikle tecrübe edilmesi gerekilen bir yer en önemlisi ekip olarak çalışmayı öğreten bir yer bir çok zorlukları vardı ama çok şey öğreten bir yer
  • Üretken ve eğlenceli bir çalışma ortamı mevcuttur.
  • çok kötü yönetim, kötü çalışma şartları,maaşlarda sıkıntı
  • Çok hareketli aşırı yoğun ve sevkşyat kısmı bir hayli zor
  • Cidden zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile mesai çekilse çekerim dediğiniz bir yer çalışma arkadaşlarınızla aranızda iyiyse maaşıda size yetiyorsa hiç çıkmayın derim.
  • İnsanlarla iletişim kurmayı öğrendiğim yer. Neşeli bir ortam. Ast-Üst ilişkişi yok ( istersen restoran müdürüyle şakalaş). Temiz bir ortam var şuan çalışıyorum ve mutluyum kimse kimseye saygısızlık yapmıyor. Disiplin tabiki var temizlik üsluplu konuşma gibi ama ekstra bir baskı yok part time olmama rağmen 1200 lira maaş.el yıkama alışkanlığım fazlalaştı bunu net söyleyebilirim yarım saatte bir el yıkıyorum sadece sakarlığımdan dolayı kollarımı broiler da çok fazla yaktım bu.Burger King ailesini seviyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com