Mavi Cüzdan

Carrefoursa Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

04.10.2019
111
Carrefoursa Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Carrefoursa Firması Hakkında Kısa Bilgi

Carrefourse, günümüzde 12.000’den fazla sayıda marketi olan, 350 binden fazla personeli olan ve yaklaşık olarak 30 üzeri ülkede hizmet vermektedir. Ülkemizde ilk şubesini 1993 senesinde açan market, 2005 yılından itibaren ağını genişletmiş ve özellikle Anadolu’da varlığını oldukça fazla güçlendirmiştir. Market, 2013 yılından itibaren Sabancı Holding’e geçmesiyle birlikte 165.000.000 liralık yatırım almıştır.

Carrefoursa’ya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Carrefoursa; iş başvurularını başta büyük kariyer sitelerinden, kendi resmi sitesinden, kendi fiziksel mağazalarından gerçekleştirmektedir. Bu nedenle firma binlerce personele başarılı bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir.

Carrefoursa Çalışma Saatleri Nasıl?

Carrefoursa; günlük çalışma saati yaklaşık olarak 8,5 saat olarak belirlenmiştir. Bu nedenle marketlerde vardiya sistemi ile çalışılmaktadır. Vardiya planı sorumlular ya da sorumlu yardımcıları tarafından hazırlanmaktadır. İzin günleri personelin ihtiyacına göre belirlenmekte ve ya hafta içi ya da hafta sonu belirlenmektedir. Markette olan vardiya saatleri ise genel olarak; 8.30-16.30 arasında ve 13:00-21:30 arasında olmaktadır.

Carrefoursa 2019 Maaşları Ne Kadar? Yol ve Yemek Ücreti Var Mı?

Carrefoursa mağazası personellerinin 2019 yılı maaşları, asgari ücretin %20 üzerinde olarak bilinmektedir. Yani şuanda yeni başlayan personel 2,400 civarında maaş alırken, sorumlu ve mağaza müdürlerinin maaşları 4.000 lira civarlarına kadar gidebilmektedir. Ayrıca personellere yıllık 14 gün izin, prim, yol ve yemek ücreti de verilmektedir.

Carrefoursa Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapıyor?

Carrefoursa; kasiyer, mağaza sorumlusu, mağaza sorumlu yardımcısı, müdür, müdür yardımcısı, insan kaynakları uzmanı, insan kaynakları direktörü, sürücü, depocu, reyoncu, manavcı, kasap ve buna benzer pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirmektedir. Firma çalışanlarına eşit ve adaletli olarak yaklaşmaktadır.

Carrefoursa Hangi Şehirlerde Personel Alıyor?

Carrefoursa; ülkemizin tüm şehirlerinde özellikle Anadolu’da birçok personele ihtiyaç duymaktadır.

Carrefoursa Çalışan Yorumları Nedir?

Carrefoursa isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında çalışan kişilerin kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan ve değiştirilmeden bulunarak aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak aşağıdaki bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.
  • Boluda ıyi çalışma şartları iyi maasai ıyi ama sizinde gayretle çalışmak ister
  • Çalışma ortamımız çok güzel tek sorun az personelle çok iş yapılması. Buda hizmet kalitemizi düşürüyor.
  • İş arayan herkese açık haklarını sonuna kadar veren güvenilir ve kariyer yapmak isteyenler için çalışılacak bir kurumsal firma.
  • Haklarını sonuna kadar aldığın güzel bir şirket. 1 dakika fazla çalışsan bile fazla saatini erken çıkış olarak kullanırsın mesai ücreti yoktur. 2 yılını doldurduktan sonra yılda 4 maaş ikramiye alırsın herşey güzel. Mağaza müdürü iyiyse sıkıntı yoktur çalışma arkadaşların da işleri sana yükleyip kaçmıyorsa iyi benim pes etme sebebim buydu.
  • Şirketin disiplini insalara vermiş oldugu hizmet son derece kaliteli ve güvenilir
  • Herkezin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği ve gönül rahatlığıyla güvenebileceği adrestir. Kesinlikle kalite hijyen sağlık ön plandadır.
  • Carrefour iş yerinde düzene, görünüme, disipline, müşteri memnuniyetine çok önem verilir ve carrefour’un bunu hakkıyla yaptığına inanıyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com