Mavi Cüzdan

Dsmart Kota Sorgulama Nereden, Nasıl Yapılır? 2019

20.10.2019
35
Dsmart Kota Sorgulama Nereden, Nasıl Yapılır? 2019

D-smart kota sorgulama, yapmak isteyen kullanıcılar için birden fazla kota sorgulama yöntemi bulunmaktadır. Bu konuda tüm d-smart kullanıcılarının nasıl kota sorgulayabileceği ile ilgili bilgilendirme sağlayacağız.

D-Smart Kota Sorgulama Nasıl Yapılır? 2019

1- Müşteri Hizmetlerini Arayarak

0850 266 0266 numara D-smart müşteri hizmetlerine aittir. (Arama motorlarından teyit edilmiştir. Mavicuzdan.com bu konuda sorumluluk kabul etmez.) Bu numara üzerinden arayarak d-smart ile ilgili tüm kota bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Sizden bazı bilgiler istendikten sonra sizin kotanız ile ilgili tüm veriler size söylenecektir.

2- D-smart Online İşlemlerden Kontrol Ederek

( https://onlineislemler.dsmart.com.tr/borc-alacak-sorgulama ) adresinden T.C Kimlik numaranız, şifreniz ve güvenlik kodu ile giriş sağlayarak üyeliğiniz ve paketleriniz ile ilgili tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca online işlemler bölümünden bazı işlemleri de oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kotasını öğrenmek isteyen kullanıcılar online işlemlere girdikten sonra; “İnternet” butonu ardından “İnternet Kullanım Sorgulama” butonlarına tıklamaları gerekmektedir.

3- SMS Yöntemiyle Kontrol Ederek

D-smart kullanıcıları birçok kullanım rahatlığına sahip olmaktadır. Bu nedenle kotasını kontrol etmek isteyen kullanıcılar sms yöntemi ile de kota bilgilerini kontrol edebilmektedir. SMS olarak bilgi almak isteyen kullanıcılar “AKN” yazarak 2850‘ye sms gönderebilirler. SMS ile ilgili güncel ücret tarifesine erişim sağlanamadığı için paylaşılamamıştır. 

D-Smart Kota Sorgulama Yapıldığında Hangi Veriler Görünür?

D-smart üzerinden kota sorgulaması yapıldığında kullanıcılara bazı veriler gelmektedir. Bu veriler;

  • Yapılan yüklemeler(AKN Dahil),
  • Yapılan yüklemeler(AKN Hariç),
  • Yapılan indirmeler(AKN Dahil),
  • Yapılan indirmeler(AKN Hariç),

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com