Mavi Cüzdan

Endüstri Mühendisliği Bölümü’ne Araştırma Görevlisi alınacaktır

09.12.2018
109
Endüstri Mühendisliği Bölümü’ne Araştırma Görevlisi alınacaktır

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin Aşağıda Belirtilen Fakülte ve Bölümüne, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca Araştırma Görevlisi Alınacaktır.

FakülteBölümUnvanAdetAranan ŞartlarYDSPuanıALESPuanı
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiEndüstriMühendisliğiBölümüAraştırmaGörevlisi1Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak. Endüstri Mühendisliğinde Lisansüstü programlarından birinde kayıtlı olmak.8070

Başvurular ilgili Fakülte Sekreterliğine şahsen veya posta ile yapılmalıdır. Süresi içinde yapılmayan ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak olup, posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar ilgili bölüme ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ

Duyuru Başlama/İlk Başvuru Tarihi : 06 Aralık 2018

Son Başvuru Tarihi : 20 Aralık 2018

Ön Değerlendirme Sonuçlarının İlan Tarihi : 24 Aralık 2018 Giriş Sınavı Tarihi : 27 Aralık 2018

Sınav Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih : 07 Ocak 2019

İstenen belgelere http://www.izu.edu.tr web adresinden ulaşabilirsiniz. Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemizin http://www.izu.edu.tr web adresinde yayınlanacak olup bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Adresi:

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı-Küçükçekmece/İSTANBUL

10590/2/1-1

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com