Mavi Cüzdan

İninal Kart Aylık Yükleme ve Çekim Limiti Nasıl Artırılır? 2020

04.03.2020
73
İninal Kart Aylık Yükleme ve Çekim Limiti Nasıl Artırılır? 2020

İninal Kart Aylık Yükleme Limiti Nedir?

İninal kartların aylık yükleme limitleri; MASAK ve BDDK tarafından belirlenmektedir. İlgili kurumlar tarafından belirlenen limitler ise; sanal kart ya da fiziksel kart farketmeksizin aylık 750 Türk Lirası’dır. Ayrıca İninal cüzdan hesaplarında aynı anda 5 adet aktif kart olabilmektedir. Ancak; hesabınızda 5 kartta olsa 1 kartta olsa hesabınızdaki tüm kartlara maksimum 750 Türk Lirası yükleme yapabilirsiniz.

İninal Kart Yıllık Çekim Limiti Nedir?

İninal kartların yıllık çekim limitleri; MASAK ve BDDK tarafından belirlenmektedir. İlgili kurumlar tarafından belirlenen limitler ise; fiziksel kart ya da sanal kart farketmeksizin yıllık 300 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. MASAK mevzuatına göre aylık 750 Tl yükleme limiti olan kartların yıllık çekim limitleri 300 Tl olarak belirlenmiştir. İninal’da bu mevzuata uymak durumunda olduğu için güncel limitler bu şekildedir.

İninal Kart’ın Limitleri Nasıl Artırılır?

İninal Kartlara sahip olan kullanıcılar eğer aylık yükleme ve yıllık çekim limitlerini yeterli bulmuyorlar ise; müşteri hizmetlerini arayarak limit artırma talebinde bulunabilmektedirler. Limit artırma talebinde bulunabilmeniz için sahip olmanız gereken şartlar;

  • 18 yaş ve üzerinde olmak,
  • Son 3 aya ait kullanıcının kendi adına bir fatura (elektrik, su, doğalgaz gibi…),

bu şartlara sahip olan kullanıcılar müşteri hizmetlerini aradıklarında; kendileri için gerekli aksiyon alınarak limit artırma talepleri incelenmektedir.

İninal Kart ile ilgili diğer tüm sorularınız için “İninal Kart Müşteri Hizmetleri: 0850 311 77 01” numarasından yetkiliye ulaşım sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com