Mavi Cüzdan

İninal Kart CVV/Security Code/Güvenlik Kodu Nedir, Nerede Yazar?

22.11.2019
170
İninal Kart CVV/Security Code/Güvenlik Kodu Nedir, Nerede Yazar?

İninal Kart Nedir?

İninal kartlar, ülkemizde öncü ön ödemeli kart kuruluşudur. 2012 yılında kurulan ve 2017 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından elektronik para faaliyet izni alan kuruluş aynı zamanda BKM üyesidir. Aynı zamanda firma BKM Express ve TROY üyelik süreçlerini de tamamlamıştır. 2019 senesi itibariyle artık visa altyapısında hizmet vermeye başlamıştır. Şuan için aylık 750 lira yüklenebilir, yıllık 300 lira çekilebilir limiti olan ininal kartlar 13 yaş ve üzeri kullanıcıları için eşsiz hizmetler sunmaktadır.

İninal Kart CVV/Security Code/Güvenlik Kodu Nedir?

İnternet üzerinde alışveriş yapan kullanıcılardan 3 adet bilgi istenmektedir. Bunlar; kartınızın 16 haneli numarası (İninal kartlarda 4785 ile başlayan numara..), kartınızın son kullanma tarihi (08/24 şeklinde yazar ininal kartlarda kart numarasının hemen altındadır.) ve son olarak CVV yani kartınızın güvenlik kodudur. Güvenlik kodu ise kartınızın son kullanma tarihinin hemen altında bulunan 3 haneli koddur. Bu kodu ve diğer bilgileri doğru yazmanız halinde bakiyeniz yeterli ise işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.

İninal Kart CVV Çok Fazla Hatalı Girilirse Ne Olur?

Eğer bu güvenlik kodunu 3 veya daha fazla hatalı girerseniz kartınız bloke edilir ve sonrasında doğru girseniz bile artık alışveriş yaparken hata alırsınız. Eğer güvenlik kodunu çok fazla hatalı girdiğinizi düşünüyorsanız ininal kart müşteri hizmetleri olan “0 (850) 311 7 701” numaradan arayarak blokeyi kaldırmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. seol dedi ki:

  kartın üzerindeki isim diyor o ne ne yapmalıyım lütfen yardım edin

  1. mavicuzdan dedi ki:

   Kayıt olurken yazmış olduğunuz ad soyad bilgisini yazabilirsiniz alışveriş yaptığınız internet sitesine..

 2. Blla dedi ki:

  Peki kart numarası nerededir

  1. mavicuzdan dedi ki:

   4785 002* **** **** ile başlayan alt alta olan numaralardır efendim.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com