Mavi Cüzdan

İstinye Üniversitesi Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi ve Doçent Alacak

09.12.2018
108
İstinye Üniversitesi Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi ve Doçent Alacak

İstinye Üniversitesi Rektörlüğünden


Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 33. Maddeleri ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alınacaktır.

Araştırma Görevlisi-Öğretim Görevlisi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylardan istenen evraklar:

1 – Dilekçe (İstinye Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben başlamak üzere, başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, birimi, unvanı ve adayın iletişim adresleri (adres, telefon No, e-mail vs. açıkça belirtilecektir.)

2 – Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

3 – YÖK Formatlı özgeçmiş,

4 – Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopileri,

5 – Lisans/Lisansüstü Transkript fotokopileri,

6 – ALES Sonuç Fotokopisi,

7 – Yabancı Dil Sınavı Sonuç Fotokopisi, (isteniyorsa)

8 – İki Adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı),

9 – Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,

10 – Herhangi bir adli sicil kaydı olmadığına dair belge (E-Devlet üzerinden alınan belge)

11 – Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin fotokopisi.

12 – Öğrenci olanlardan Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi,

13 – Tecrübe durumunu gösterir belge (İlan edilen kadroya bağlı olarak gerekliyse gönderilecektir).

Öğretim Görevlisi – Araştırma Görevlisi Başvuru Takvimi:

İlk Başvuru Tarihi:06.12.2018
Son Başvuru Tarihi:20.12.2018
Ön Değerlendirme Tarihi:24.12.2018
Giriş Sınav Giriş Tarihi:26.12.2018
Sonuç Açıklama Tarihi:02.01.2019

Adayların; son başvuru tarihi mesai bitimine kadar yukarıda belirtilen evrakları İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsüne şahsen veya posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

Sonuçların açıklanacağı web adresi: www.istinye.edu.tr

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

Doçent/Doktor Öğretim Üyesi (Dr. Öğr. Ü.) adaylarının; Birer adet ve çıktı olacak şekilde hazırlamaları gereken; Başvuru dilekçesini, YÖK Formatlı özgeçmişlerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Doçentlik Belgesi (Doçent adaylar için), Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi fotokopileri ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına,

Özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 5 (beş) adet CD/USB’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Adayların; ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde, İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsüne şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:

İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü Yazı İşleri Müdürlüğü, Maltepe Mah., Edirne Çırpıcı Yolu, No.9 Zeytinburnu, İstanbul, 34010

FAKÜLTE/MYOBÖLÜM/PROGRAM/ABDUNVANKADRO SAYISIALESYDSÖZEL ŞART
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesiİşletme BölünüDoç.1İnsan Kaynakları Yönetimi Bilim dalında doktora mezunu ve Yönetim ve Strateji alanında doçent olmak.
Tıp FakültesiHistoloji ve Embriyoloji Anabilim DalıArş. Gör.17050Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Lisans mezunu olup, Klinik Embriyoloji alanında Yüksek Lisans yapmış olmak.
Tıp FakültesiAnatomi Anabilim DalıArş. Gör.27050Anatomi alanında Yüksek Lisans yapıyor olmak.
Tıp FakültesiTıbbi Patoloji Anabilim DalıArş. Gör.17050Biyoloji lisans mezunu olup, Biyokimya alanında Yüksek Lisans yapıyor olmak.
Mühendislik FakültesiEndüstri ve Sistem MühendisliğiArş. Gör.17080Endüstri Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olmak.
Mühendislik FakültesiBilgisayar MühendisliğiArş. Gör.17080Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOFizyoterapi ProgramıÖğr. Gör.170Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında Yüksek Lisans yapmış ve Anatomi Anabilim Dalında alanında doktora yapıyor olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOFizyoterapi ProgramıÖğr. Gör.170Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans ve Yüksek Lisans mezunu olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOTıbbi Laboratuvar TeknikleriÖğr. Gör.170Biyoloji Bölümü Lisans ve Klinik Mikrobiyoloji alanında Yüksek Lisans mezunu olmak.
Meslek Yüksekokuluİnşaat TeknolojisiÖğr. Gör.170İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Lisans ve İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı Yüksek Lisans mezunu olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOTıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ProgramıÖğr. Gör.170İşletme Bölümü Lisans ve Sağlık Yönetimi Bölümü Yüksek Lisans mezunu olmak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com