Mavi Cüzdan

Koçtaş Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

25.09.2019
66
Koçtaş Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Koçtaş Firması Hakkında Kısa Bilgi

Koçtaş; Vehbi Koç tarafından oluşturulan ilk şirketlerden birisidir. 1955 senesinde yapı malzemeleri alanında toptancısı olarak hizmet vermeye başlayan firma; 1996 senesinden itibaren perakende satışlarına da başlamıştır. Günümüzde yapı malzemeleri ve ev için tüm malzemeleri en kaliteli bir şekilde kullanıcısı ile buluşturan Koçtaş; günümüzde birçok mağaza ile birlikte hizmetini sürdürmektedir.

Koçtaş’a İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koçtaş isimli firmaya başta kariyer sitelerinden, insan kaynakları sitelerinden olmak üzere mağazalardan fiziksel olarak başvuru yapabilir ya da firmanın kendi resmi sitesinden başvuru yapılabilmektedir.

Koçtaş Çalışma Saatleri Nasıl?

Hizmet sektöründe olduğu için firma personelleri vardiya sistemine göre çalışabilmektedir. Çünkü mağazalar genel olarak sabah 10 ve akşam 10 arasında hizmet vermektedir. Genel olarak personeller 2 vardiya olarak hizmet vermektedir.

Koçtaş 2019 Maaşları Ne Kadar? Yol ve Yemek Ücreti Var Mı?

Koçtaş çalışanlarına maaş harici olarak; yakacak yardımı, özel sağlık sigortası, yemek servisi ve bayram yardımı gibi sosyal yan haklar tanımlamaktadır. Bunun haricinde maaş ise 2020 Türk Lirası ile 2500 lira arasında değişiklik göstermektedir. Maaşlar çalışma yılı, pozisyon ve birçok farklı etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En net bilgiyi başvuru yaparken öğrenebilirsiniz.

Koçtaş Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapıyor?

Koçtaş yapmış olduğu iş ilanları incelendiğinde; müşteri danışmanı, kasiyer, satış danışmanı, müdür, müdür yardımcısı ve engelli personel kadrolarında personel alımı gerçekleştirmektedir.

Koçtaş Hangi Şehirlerde Personel Alıyor?

Koçtaş, şuanda ülke genelinde birçok farklı şehirde hizmet vermektedir. Bu nedenle de birçok şehirde personel aramaktadır.

Koçtaş Çalışan Yorumları Nedir?

Koçtaş isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında çalışan kişilerin kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan ve değiştirilmeden bulunarak aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak aşağıdaki bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir şirket. Elemanına değer veren ve onlar için rahat çalışma alanı yaratan bir şirket. İşimin en eğlenceli yanları gelen çocukların işimizle ilgili merakını tatmin edici bir şekilde gidermekti.
  • 28 yaşında askerlik yada başka bir engelli olmayan çalışma düzenine ve kurallarına önem veren iş ahlakına uyumlu şekilde çalışabilmekteyim
  • Oldukça eğlenceli, eğitim seviyesi, saygı çerçevesi içerisinde kendinden emin biri için harika bir çalışma alanı.
  • Arkadaşlık ilişkileri samimi olan,yöneticilerin güler yüzlü olan ve sosyal olanaklar sağlayan iyi bir kurum.
  • Koç kültürü, iş hayatınızda size uzun süreler yardımcı olabilecek fakat size yaşattığı tecrübe ile gerçekten beyaz yaka olmak istiyor musunuz istemiyor musunuz sorgulatacak bir kültür. Çalıştığım süre esnasında, çok fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum. İş hayatının başlangıcındayız ve sabırlıysanız, önerebileceğim bir firma.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Birol ayan dedi ki:

    şok marketlerden 10 yıllık mağaza sorumluluk ve tekzen yapı marketten 2 yıllık mağaza yardımcılığı görevinde bulundum. Bünyenizde çalışmak istiyorum

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com