Mavi Cüzdan

Korkmaz Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

03.12.2019
83
Korkmaz Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Korkmaz Firması Hakkında Kısa Bilgi

Korkmaz, 1972 yılından itibaren oldukça uzun bir süredir hizmet vermektedir. Küçük bir atölyede hizmet vermeye başlayan firma; günümüzde birçok şehirde satış ve üretim yapmaktadır. Elektrikli ev aletleri, paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve birçok farklı kategoride üretim yapan firma oldukça kaliteli ürünleri piyasaya sürmektedir. İlk günden beri kalitesinden ödün vermeyen firma; ülkemizin ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Her zaman daha iyiyi, daha yeniyi ve daha kalitelisini üretmeyi hedefleyen firma; bu hedefini gün geçtikçe daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Korkmaz’a İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Korkmaz firmasına bizzat elden başvuru, kariyer sitelerinden başvuru ya da firmanın kendi resmi internet sitesinden başarılı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Korkmaz Çalışma Saatleri Nasıl?

Üretim ayağında çalışan personel ile satış aşamasında çalışan personeller arasında çalışma sisteminde değişiklikler olabilmektedir. Ancak genel olarak çalışma saati haftalık 45 saattir. Bu çalışma saatleri bazı merkezlerde vardiya usulü olarak da gerçekleşebilmektedir.

Korkmaz 2019 Maaşları Ne Kadar? Yol ve Yemek Ücreti Var Mı?

Korkmaz firmasında çalıştığınız pozisyonlara göre fiyatlandırma üzerinde değişiklikler olabilmektedir. Personellere yemek kartı ve yol ücreti verilmektedir. Bunun haricinde maaşlar genel olarak asgari ücret + prim şeklinde ilerlemektedir. Bu konuda uzun süre çalışan personellere daha fazla maaş verildiği de bilinmektedir.

Korkmaz Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapıyor?

Korkmaz bünyesine katmış olduğu personelleri genel olarak üretim aşamasında çalıştırmak üzere almaktadır. Üretim mühendisi, teknikeri, teknisyenleri, sürücüler ve satış personelleri gibi birçok alanda personel alımı gerçekleştirmektedir. Bunun haricinde büro personeli, yönetim personeli gibi bazı personelleri de resmi kariyer sitelerine vermiş olduğu ilanlardan bünyesine katmaktadır.

Korkmaz Hangi Şehirlerde Personel Alıyor?

Korkmaz firması; genel olarak büyük şehirlerde daha fazla personel alımı yapıyor olsa da ülkemizin birçok farklı şehrinde personel alımı gerçekleştirmektedir.

Korkmaz Çalışan Yorumları Nedir?

Korkmaz isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında çalışan kişilerin kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan ve değiştirilmeden bulunarak aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak aşağıdaki bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.

Korkmaz firması ile ilgili çalışan yorumları bulunamadığı için bu bölümde çalışan yorumları yer almamaktadır. Kısa aralıklarla tekrar yorumlar kontrol edilecek, yorum olması halinde bu alanda yer alacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com