Mavi Cüzdan

Koton Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

20.10.2019
94
Koton Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Koton Firması Hakkında Kısa Bilgi

1988 senesinde İstanbul’da ilk şubesini açan firma sektöre girdiği günden itibaren oldukça hızlı bir şekilde kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Başta tasarım olmak üzere kaliteye oldukça fazla önem veren firma yurt dışında ilk şubesini ise Münih isimli şehirde açmıştır. 2005 senesinde ülke içerisindeki 100.şubesini açan firma, aynı zamanda yurt dışındaki 39.mağazasına da ulaşmıştır. Ayrıca 2099 senesinde en değerli markalar listesinde 26. olurken moda markaları arasında ise 2. olmuştur.

Koton’a İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koton isimli firmaya iş başvurularınızı fiziksel olarak mağazalardan, kendi kurumsal sitesinden, bazı kariyer sitelerinden yapabilirsiniz.

Koton Çalışma Saatleri Nasıl?

Koton firmasında çalışan personeller genel olarak vardiya sistemine göre çalışmaktadırlar. Sabah 10 akşam 10 arasında hizmet veren mağazalarda çalışan personeller genelde 2 vardiya şeklinde çalışmaktadırlar. Part-time ve Full-time olarak çalışan personeller; haftalık 30 ile 45 saat arasında çalışmaktadırlar.

Koton 2019 Maaşları Ne Kadar? Yol ve Yemek Ücreti Var Mı?

Hiçbir deneyimi olmadan işe başlayan personellere genel olarak asgari ücret verilmektedir. Bunun yanı sıra deneyimli ve uzun süre firmada çalışan personeller asgari ücret almamaktadır. Firma bu personellere 3 bin ile 4 bin arasında değişen ölçeklerde maaş vermektedir. Ayrıca satış hacmine göre personellere prim de verilmektedir. Prim haricinde personellere yemek kartı, servis ve yol yardımı da yapılmaktadır.

Koton Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapıyor?

Koton firması; mağazalarına satış danışmanı, satış müdürü, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, takım lideri, sürücü, depocu, kasiyer gibi birçok farklı alanda personel alımı gerçekleştirmektedir.

Koton Hangi Şehirlerde Personel Alıyor?

Koton ülkemizin birçok farklı şehrinde bulunan tüm mağazalarına personel alımı yapmaktadır.

Koton Çalışan Yorumları Nedir?

Koton isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında çalışan kişilerin kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan ve değiştirilmeden bulunarak aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak aşağıdaki bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.
  • Saatlik ücret dışında her şeyden memnun kaldım. Biraz da yaşadığım semte uzaktı.
  • Genel anlamda güzel bir deneyim.Fakat iş yükü fazla işverenler çalışanı çok yıpratıyor ve hedefler konularak çalışanı zor duruma düşürüyor.Guzel tarafı ise büyük bir cevreniz oluyor güzel bir çalışma ortamı ile güzel bir iş hayatı deneyiminiz oluyor.
  • Hızlı ve tempolu bir işti. 3 buçuk ay çalıştım. Iyi ve samimi bir ortamdı.
  • Bende orda calistim sayim istasyonunda yeniden cagirsalar giderim cok memnundum güzel ve rahat . aynı zamanda maaş ödemesi her zaman gününde olur
  • Kesinlikle iş güvencenizin olmadığı bir şirket. Ara kademe yöneticiler diledikleri gibi at koşturur. Üst yönetimin sahayla ilgili bilgisi yok. Şirket için bir değeriniz yoktur.
  • Çalışma ortamı ve iş arkadaşlıkları üst düzeydedir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com