Mavi Cüzdan

Levi’s Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

09.07.2019
78
Levi’s Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Levi’s Firması Hakkında Kısa Bilgi

Levi Stauss, Levi’s markası adında 1853 senesinde San Francisco’da bir manifatura şirketi kurdu. Yoğun çalışan insanların önemli bir sorunu fark eden Levi; 1873 senesinde ilk belden askılı tulumları üretmeyi başardı. Üretilen bu askılı tulumlar madencilerden kovboylara birçok kişi tarafından tercih edildi. Firmanın şuanda dünya genelinde ve ülkemizde yüzlerce şubesi bulunmaktadır. Firma ile ilgili bilginin daha detaylı metnine; firmanın resmi sitesinden erişebilirsiniz.

Levi’s’e İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Levi’s ülkemiz genelinde hizmet verdiğinden dolayı başta kendi resmi internet sitesi olmak üzere; internet üzerinde en çok tıklanan kariyer paylaşım siteleri üzerinden personel alımı yapmaktadır. Bu firmanın ilanlarını görmek için resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da en çok tıklanan kariyer sitelerini kontrol edebilirsiniz.

Levi’s Çalışma Saatleri Nasıl?

Levi’s mağazaları genel olarak avmlerde bulunduğundan dolayı çalışma saatleri sabah 10 ve akşam 10 olarak bilinmektedir. Personeller ise düzenli olarak vardiya sisteminde çalışmaktadır. Çalışma düzeni ve sistemleri sorumlu personel tarafından hazırlandıktan sonra düzenli olarak personellere iletilmektedir. Bu anlamda vardiya sistemi bulunmasından dolayı, evli olanların ya da esnek saatlerde çalışma sorunu yaşayabilecek olanların bu sektörde bir işe girerken çok fazla düşünmesi gerekmektedir.

Levi’s 2019 Maaşları Ne Kadar? Yol ve Yemek Ücreti Var Mı?

Şuanda birçok mağazada olduğu gibi Levi’s isimli mağazada genel olarak 2020 lira asgari ücret ile personel başlatmaktadır. Ancak bu firma ile ilgili pek fazla net bilgi olmadığı için maaşlar çalışma saatlerine ve performansınıza göre değişebilmektedir. Firma çalışanlarına yol ve yemek ücretlerini de vermektedir. Bazı mağazalarda servis de olabilmektedir. İş başvurusu sırasında bu konuyu görüşmeniz gerekmektedir.

Levi’s Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapıyor?

Levi’s mağazacılık sektöründe hizmet verdiğinden dolayı; Satış danışmanı, kasiyer, temizlikçi, güvenlik, sürücü ve benzer pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Bu personeller ile ilgili olarak sürekli firma içi eğitimler de gerçekleşmektedir. Bu sayede personeller kendisini sürekli geliştirme imkanı da bulabilmektedir.

Levi’s Hangi Şehirlerde Personel Alıyor?

Levi’s tüm ülke genelinde hizmet verdiğinden dolayı tüm ülke genelinde personel alımı yapmaktadır. Bu anlamda alımları tek bir şehir ile kısıtlamak mümkün değildir.

Levi’s Çalışan Yorumları Nedir?

Levi’s isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında çalışan kişilerin kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan ve değiştirilmeden bulunarak aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak aşağıdaki bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.
  • Rahat ve kaliteli bir çalışma ortamında ekip ruhuyla gayet güzel zaman geçirerek çalıştım
  • Levi’s gibi kaliteli bir firmada çalışmak bana insan iliskilerimde daha ileri seviyeye getirdi onların beden ölçülerini kendileri söylemeden bilmek vücut dilinden ve ne tarz giyinecegini bilmek zevkleri ne göre ürün gösterebilme becerisi kattı
  • personel ayrımcılığın oluşu, maaş sıkıntısı, çalışma saatlerinin normalinden fazla olması.
  • Organizasyon yapisi Matrix yapiya gecmesi islerin yapılmasını zorlastırdi veya ben alisamadim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com