Mavi Cüzdan

Selçuk Üniversitesi 15 Sözleşmeli Personel Alacak

30.12.2018
109
Selçuk Üniversitesi 15 Sözleşmeli Personel Alacak

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğünden:

SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIM İLANI Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun

4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 15 (Onbeş) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVANKODUUNVANÖĞRENİMDURUMUADETARANAN NİTELİKLER
01HemşireYükseköğretim Kurumlarının Lisans Düzeyinde Eğitim Veren İlgili Bölümlerinden Mezun Olmak9*En az 2 Yıl Yoğun Bakım’da Hemşire olarak çalışmış olmak ve belgelendirmek.
02HemşireOrta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak1*En az 3 Yıl ameliyathane hemşiresi olarak çalışmış olmak ve belgelendirmek.* Genel Cerrahi Bölümü İleri Derece Laparoskopi Cerrahi ameliyatlarında hemşire deneyimine sahip olmak ve belgelendirmek.
03HemşireOrta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak1*Sürekli Renal Replasman (Hemodiafiltrasyon) tedavisi ve Terapatik Hipotermi cihazı kullanımı, hasta takip tedavisinde hemşire deneyimine sahip olup belgelendirmek.* Çocuklarda İleri Yaşam Desteği (ÇİLYAD) Kursu ve Erişkin İleri Yaşam Desteği (İLYAD) Kursu Katılım Belgeleri’ ne sahip olmak ve belgelendirmek.
04HemşireOrta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak1*Sürekli Renal Replasman (Hemodiafiltrasyon) tedavisi ve Terapatik Hipotermi cihazı kullanımı, hasta takip tedavisinde hemşire deneyimine sahip olup belgelendirmek.*İlk Yardım Belgesine sahip olmak ve Ameliyathane Hemşireliği, K.V.C. yoğun bakım hemşireliği, Genel Yoğun Bakım Hemşireliği konularında seminere katılarak başarılı olup belgelendirmek.
05HemşireOrta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak1* Çocuklarda İleri Yaşam Desteği (ÇİLYAD) Kursu Katılım Belgesi’ ne sahip ve Temel ve İleri Kardiyak Yaşam Desteği konusunda eğitim almış olmak ve belgelendirmek.*3. Basamak Kamu hastanesinde, Acil Servis Mavi Kod resüsitasyon timinde en az 1 yıl hemşire olarak çalışmış olmak ve belgelendirmek.
06HemşireOrta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak1*Yanık yarası pansumanı, akut ve kronik yara takibi pansumanı konusunda hemşire olarak eğitim almış olmak ve belgelendirmek.*Ostomi Hemşireliği konusunda eğitim almış olmak ve belgelendirmek.
07HemşireOrta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak1* K.V.C. yoğun bakım hemşireliği, Genel Yoğun Bakım Hemşireliği konularında seminere katılarak başarılı olmak ve belgelendirmek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com