Mavi Cüzdan

Teknosa Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

17.03.2020
68
Teknosa Çalışma Şartları, Maaşlar, İzin ve Sosyal Haklar

Teknosa Firması Hakkında Kısa Bilgi

Teknosa, ülkemizde oldukça uzun süredir ülkemizde, 68 farklı şehrimizde hizmet vermektedir. Elektronik ve teknolojik aletlerin ve bazı hizmetlerin satışını yapan oldukça kaliteli bir firmadır. Oldukça kaliteli olan ve artık sektöre adını altın harfler ile yazdıran firma personellerine de oldukça faydalı işler gerçekleştirmektedir.

Teknosa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknosa isimli firmaya iş başvurularınızı; firmanın kendi resmi internet sitesinden, firmanın şubelerinden fiziksel olarak başvuru yaparak ya da kariyer sitelerinden başarılı bir şekilde iş başvurularında bulunabilinir. İlgili firma CV’nizi inceledikten sonra konu ile ilgili sizlere gerekli dönüşü yapacaktır.

Teknosa 2020 Maaşları Nedir?

Teknosa çalışanlarına tecrübelerine ve kıdemlerine göre farklı ücretler verebilmektedir. 2020 yılı itibari ile yeni giriş yapan kıdemsiz ve deneyimsiz personellere asgari ücret + agi + yol + yemek şeklinde ücret verilmektedir. Ancak tecrübesi olan ve yönetici, yönetici yardımcısı gibi pozisyonlara yerleştirilen personellere ise 2.700 Tl ile 4.000 TL arasında değişen ücretler ve yan haklar verilmektedir.

Teknosa Çalışma Saatleri Nasıl?

Teknosa mağazaları genel olarak alışveriş merkezlerinde olduğu için çalışma saatleri 10:00 – 22:00 arasında olmaktadır. Personel çalışma cetvellerine göre de en az 2 vardiya olarak vardiyalar takım liderleri tarafından ya da yöneticiler tarafından hazırlanmaktadır. Bununla ilgili olarak alışveriş merkezleri haricinde bulunan şubelerin ise kış ayı ve yaz ayı değişiklik göstermesi ile birlikte saatleri değişebilmektedir.

Teknosa Yol ve Yemek Ücreti Var Mı?

Teknosa çalışanlarına yol ve yemek ücreti olarak oldukça güzel fırsatlar yaratmaktadır. Buna bağlı olarak güncel ulaşım tarifesinden yol ücretine ilave olarak yemek ücretleri de günlük yemek ücreti x çalışma gün sayısı formülü ile çalışanların yemek kartlarına yüklenmektedir. Çalışanlar yüklenen bu yemek ücretlerini yemek kartlarının geçmiş olduğu anlaşmalı yerlerde başarılı bir şekilde kullanabilmektedir. Yol ve yemek ücretleri tamamen maaşın dışında olan sosyal haklar olarak çalışanlara sunulmaktadır.

Teknosa Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapıyor?

Teknosa birçok farklı pozisyonda, personel alımı yapmaktadır. Hangi pozisyonlarda alım yaptığını kariyer sayfalarında paylaşan firma genel olarak satış danışmanı, teknik servis personeli, müdür, müdür yardımcısı, takım lideri, sürücü ve e-ticaret alanında çalışacka personeller ile ilgili alımlar yapmaktadır.

Teknosa Hangi Şehirlerde Personel Alıyor?

Teknosa ülkemizde 68 farklı şehirde hizmet vermektedir ve bu tüm şehirlerde de personele zaman zaman ihtiyaç duymaktadır. Ülkemizdeki 68 farklı şehirde bulunan birden fazla şubesine alım yapan firma ile ilgili güncel alımları firmanın kendi resmi internet sitesinden, kariyer sitelerinden ya da şubelere giderek teyit edebilirsiniz.

Teknosa Çalışan Yorumları Nedir?

Teknosa isimli kurumun çeşitli şubelerinde, çeşitli departmanlarda ve çeşitli görevlerde bulunan kişiler tarafından derya deniz olan internet ortamında çalışan kişilerin kendileri tarafından paylaşmış olduğu yorumlar hiç dokunulmadan ve değiştirilmeden bulunarak aşağıda paylaşılmıştır. Çalışan yorumları ile ilgili olarak aşağıdaki bölümde; sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer istemediğiniz bilgiler bulunuyorsa mutlaka “iletisim@mavicuzdan.com” mail adresi ile iletişime geçiniz. 7 gün içerisinde gereken düzenleme yapılacaktır.
  • İş ilişkisi seviyeli ortak çalışmaya uygun saatler ve maaş oldukça güzel

  • Calistigim en mukemmel yerdi en saglam kaliteli adam gibi mudurleri olan saglam bir yer
  • Teknosa prim sistemi zir ama çalışma saati olarak iyi bir firma
  • gelişen internet pazarı ve satışları yüzünden sıcak satış yapan mağaza ve çalışanları ikinci planda kalıyor
  • Yaramaz hak yiyen şirket kessinlikle çalışılmaz bir yer
  • Yoğun iş süreci harici otelde eğitim güzeldi. Oracle programını öğrendim.
  • Mağazadaki herkes ile uyum sağlandığı taktirde çok iyi ve güzel bi çalışma ortamınız olabilir.
  • Kesinlikle calisanini korumaz. Her cesit dedikodu ve oyun calisanlarin arkasindan yoneticiler tarafindan cevrilir.
  • gününüzün tamamı bu işle geçiyor ve aldığınız para bunun karşılığı değil
  • Oldukça yoğun hedef odaklı ve yükselme şansı verilen bir iş ortamı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com