Mavi Cüzdan

Yeditepe Üniversitesi’ne tam zamanlı statüde Öğretim Üyeleri alınacaktır

09.12.2018
120
Yeditepe Üniversitesi’ne tam zamanlı statüde Öğretim Üyeleri alınacaktır

Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğünden


Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan Profesör Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 26. 25. ve 23. maddelerine ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri hükümlerine göre tam zamanlı statüde Öğretim Üyeleri alınacaktır.

FAKÜLTEBÖLÜMÜKADRO UNVANIADET
Tıp FakültesiKulak Burun ve Boğaz Anabilim DalıProfesör1
Tıp Fakültesiİmmünoloji Anabilim DalıProfesör1
Tıp FakültesiRadyoloji Anabilim DalıProfesör1
Tıp FakültesiGenel Cerrahi Anabilim DalıProfesör1
Tıp FakültesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim DalıDoçent1
Tıp FakültesiOrtopedi ve Travmatoloji Anabilim DalıDoçent1
Tıp FakültesiÜroloji Anabilim DalıDoçent1
Tıp FakültesiHistoloji ve Embriyoloji Anabilim DalıDoçent1
Tıp FakültesiDeri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim DalıDoçent1
Tıp FakültesiOrtopedi ve Travmatoloji Anabilim DalıDoktor Öğretim Üyesi1
Tıp FakültesiNöroloji Anabilim DalıDoktor Öğretim Üyesi2
Mühendislik Fakültesiİnşaat Mühendisliği Bölümü Çevre DalıDoktor Öğretim Üyesi1
Mühendislik FakültesiBiyomedikal MühendisliğiDoktor Öğretim Üyesi1
Mimarlık FakültesiMimarlık BölümüDoktor Öğretim Üyesi1
Eğitim FakültesiÖzel Eğitim BölümüProfesör1

BAŞVURU İŞLEMLERİ:

Profesör kadrosu için, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen şartlar ile başvurduğu bölüm/anabilim dalı ve başlıca araştırma eserini belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, 1 adet fotoğrafını, nüfus cüzdanın noter onaylı suretini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter onaylı suretlerini, merkezi yabancı dil sınav sonuç belgelerini, bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan ve belgeleyen 6 (Altı) takım dosyayı da ekleyerek Rektörlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosu için, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartlar ile başvurduğu bölüm/anabilim dalını belirttikleri müracaat dilekçelerine; Özgeçmişlerini, 1 adet fotoğrafını, nüfus cüzdanın noter onaylı suretini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter onaylı suretlerini, merkezi yabancı dil sınav sonuç belgelerini, bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan ve belgeleyen 4 (Dört) takım dosyayı da ekleyerek Rektörlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için; Başvuracak adaylar bir dilekçe ekinde; nüfus cüzdanı fotokopisi (noter onaylı), 1 adet fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumu (Lisans – Y. Lisans – Doktora) belgelerinin noter onaylı suretlerini, merkezi yabancı dil sınav sonuç belgelerini ve not ortalamalarını gösterir transcriptlerini, bilimsel çalışma ve varsa yayınlarını içeren 4 (Dört) takım dosyayı ekleyip ilgili Dekanlığa süresi içinde teslim edeceklerdir. Mimarlık bölümüne başvuracak adayların Mimarlık Tarihi ve Mimarlıkta Modernizm Alanlarında tecrübeli olması beklenmektedir.

Son başvuru tarihi ilanın yayınlanmasından itibaren 15 günlük sürenin bitimidir. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. (Yurtdışından alınan tüm diplomaların ilgili makamlarca denkliğinin alınmış olması gerekmektedir.)

BAŞVURU ADRESİ:

Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü 26 Ağustos Yerleşimi ,İnönü Mah., Kayışdağı Cad.

34755 Ataşehir/İstanbul Tel: 0216 578 00 00 İlan olunur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2019 | Mavicuzdan.com